Plekom Bilgisayar 40 Yaşında

Plekom’un projelerinde önerdiği ürünlerin bellibaşlıları, ana başlıklar halinde özetlenmiştir.

HP, IBM, Dell gibi tüm dünya markalarının sunucuları, güvenilir ve nitelikli aygıtlar. Bizi hiç mahcup etmediği için, projelerimizde HP sunuculara öncelik veriyoruz.  Giriş seviyesi sunucularda, fiyat/performans ölçütüne göre diğer markaları da kullanıyoruz.

Sunucular

Büyük projelerimizde çok sayıda HP iş istasyonu teslim ettik ve neredeyse hiç arıza olmadı. Maceraya gerek yok. HP iş istasyonlarıyla devam etmekten yanayız.

İş İstasyonları

Yerli montaj düşünüldüğünde Complete’den şaşmıyoruz. Markalı bilgisayar önermemiz gerekirse önceliği HP’ye veriyoruz. Ama Lenovo ve Dell istenirse gönül rahatlığıyla önerebiliriz.

Masaüstü Bilgisayarlar

Burada yelpaze geniş. Haksız rekabet yoğun. Müşterilerimize “mağazaları dolaşın, kampanya ürünlerinden birini alın” diyoruz. HP, Sony, Samsung, Lenovo, Dell veya Acer olabilir. Özel bir konfigürasyon gerekliyse Plekom’dan alınmasını öneriyoruz..

Dizüstü Bilgisayarlar

Bilişim danışmanları olarak hem Microsoft’tan yakınırız, hem de Windows’suz yapamayız. Ama müşterinin bütçesi kısıtlıysa, neden Linux  olmasın?

İşletim Sistemi Yazılımı

Windows için söylediklerimiz, Office için de geçerli. Microsoft Office, göz ardı edemeyeceğimiz bir dünya standardı. Ama Office alım bütçeniz yoksa, korsan yazılımdan uzak durun ve ücretsiz Open Office veya Libre Office’i deneyin diyoruz.

Uygulama Yazılımı

Ürün Yelpazemiz

Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 18 Demirsoy Apt  A Blok Daire 3  Şişli 34387 İstanbul

Telefon: +90 (212) 216 17 60  Faks: +90 (212) 217 51 50 E-posta: info@plekom.com.tr